داستان تکما

داستان تکما – به پشتوانه 7 سال فعالیت تخصصی دو تا دوست صمیمی توی حوزه آگهی و تبلیغات، ایده تکما شکل گرفت و البته بعد از طی مسیر طولانی دریافت مجوز  کانون آگهی و تبلیغات، ” تکما” سال 1390 و با گرفتن مجوز شماره 1287 از وزارت فرهنگ و ارشاد، متولد شد.

تولد تکما

راستش تکما از همون روزای اول تولدش به قول معروف، بچه بیش فعالی بود و در حوزه های مختلف تبلیغات وارد شد و به لطف خدای مهربون، نتایج خوبی هم گرفت.

اتفاق بسیار خوبی که طی دو سال اول فعالیت ” تکما” افتاد این بود که متخصصین و کارشناسای بسیار حرفه ای و با اخلاق، برای رشد مثبت “تکما”، اومدن کنارشو تیم عزیز “تکما “رو تشکیل دادن.

دپارتمان های تکما

تولید و پخش تیزر تبلیغاتی و انیمیشن:

متخصصین و حرفه ای های تولید و تدوین فیلم و انیمیشن در این دپارتمان حضور دارن.

فیلمهای تولیدی این تیم تو جشنواره های بین المللی حرفی برای گفتن داره.

” تکما” کارگزار رسمی صدا و سیما هم هست و می تونه پخش تیزر و رپرتاژ آگهی رو در بهترین پرایم تایم ها برای مشتریان عزیزش فراهم کنه.

غرفه سازی نمایشگاهی:

در هر ماه از سال، حداقل دو نمایشگاه تخصصی برگزار میشه.

” تکما” مجوز غرفه سازی نمایشگاهی رو از انجمن صنفی غرفه سازان گرفته و مهندسین تحصیلکرده و با تجربه رو در تیم خودش داره و با کمک اونا موفق به طراحی و ساخت غرفه های چشمگیر نمایشگاهی برای مشتریان محترم ایرانی و خارجی شده است.

دیجیتال مارکتینگ و تولید محتوا:

مهندسین عزیز و حرفه ای حوزه IT و متخصصین حوزه بازاریابی و فروش اینترنتی و طراحی سایت های زیبا، امن و پر قدرت در حوزه سئو، توی این تیم هستن و تخصصشون خیلی به مجموعه “تکما” کمک کرده.

عکاسی تبلیغاتی:

این دپارتمان، هنرمندا و متخصصین عکاسی رو توی خودش جا داده . اینجا استاد و تیم درجه یک حوزه عکاسی هم کنارمونن که استودیو حرفه ای عکاسی براتون طراحی می کنن و عکسای حرفه ای تبلیغاتی از محصولات و خدمات شما می گیرن.

الآن 9 سال از تولد تکما می گذره و خوبه که بدونید بیش از 3000 مشتری راضی رو در انواع پروژه های تبلیغاتی در کارنامه ش داره…

” تکما ” می دونه که سرمایه اصلیش مشتریای راضی و وفاداری هستن که به دیگران معرفیش می کنن و برای آینده درخشان تر و موفقیت های بیشتر و بزرگتر برنامه ها داره.

مجوز کانون تبلیغاتی تکما
تکما؛ دارای مجوز وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی

 

تکما؛ عضو انجمن صنفی شرکت های تبلیغاتی تهران

 

تکما؛ دارای گواهینامه مدیریت کیفیت خدمات

 

 

لینکهای مرتبط:

پذیرش و چاپ آگهی روزنامه ها

“غرفه سازی نمایشگاهی”

“خدمات کانون تبلیغاتی تکما”