داستان تکما

داستان تکما – به پشتوانه 7 سال فعالیت تخصصی دو تا دوست توی حوزه آگهی و تبلیغات، ایده تکما شکل گرفت؛ و البته بعد از طی مسیر طولانی دریافت مجوز  کانون آگهی و تبلیغات، ” تکما” سال 1390 و با گرفتن مجوز شماره 1287 از وزارت فرهنگ و ارشاد، متولد شد.

داستان تکما – این مجموعه در ابتدا، تنها در زمینه چاپ آگهی در روزنامه های کثیرالانتشار، هدایای تبلیغاتی، تیزر و عکاسی تبلیغاتی و غرفه سازی نمایشگاهی فعالیت می کرد. در طول سالها خدمات تبلیغات آنلاین و دیجیتال مارکتینگ نیز به آن اضافه گردید.

همزمان با شیوع ویروس کرونا، خدمات غرفه سازی نمایشگاهی کمرنگ گردید و ارائه خدمات ساخت موشن گرافیک، لوگوموشن و تولید محتوا در مجموعه تکما جان گرفت.

با توجه به اینکه به غیر از خدمات دیجیتالی اخیر و ساخت تیزرتبلیغاتی، سایر موارد فوق به صورت سنتی در ایران در حال انجام است؛

تیم تکما تصمیم به ایجاد تحول دیجیتال در سیستم مذکور و شبکه سازی در این سیستم خدماتی خود گرفته است.

راستش تکما از همون روزای اول تولدش به قول معروف، بچه بیش فعالی بود و در حوزه های مختلف تبلیغات وارد شد و به لطف خدای مهربون، نتایج خوبی هم گرفت.

اتفاق بسیار خوبی که طی دو سال اول فعالیت ” تکما” افتاد این بود که متخصصین و کارشناسای بسیار حرفه ای و با اخلاق، برای رشد مثبت “تکما”، اومدن کنارشو تیم عزیز “تکما “رو تشکیل دادن.

دپارتمان های تکما

تولید و پخش تیزر تبلیغاتی و انیمیشن:

متخصصین تولید و تدوین فیلم و انیمیشن در این دپارتمان حضور دارن. با استفاده از سناریوهای جذاب و کاراکتر های مرتبط و گوینده های خوش صدا، کسب و کار شما را به بهترین نحو به مخاطب معرفی کرده و سبب افزایش فروش شما می گردند.

” کانون تبلیغاتی تکما”؛ کارگزار رسمی صدا و سیما هم هست و می تونه پخش تیزر و رپرتاژ آگهی رو در بهترین پرایم تایم ها برای مشتریان عزیزش فراهم کنه.

غرفه سازی نمایشگاهی:

در هر ماه از سال، حداقل دو نمایشگاه تخصصی برگزار میشه.

” کانون آگهی و تبلیغات تکما” مجوز غرفه سازی نمایشگاهی رو از انجمن صنفی غرفه سازان گرفته و مهندسین تحصیلکرده و با تجربه رو در تیم خودش داره؛ و با کمک اونا موفق به طراحی و ساخت غرفه های چشمگیر نمایشگاهی برای مشتریان محترم ایرانی و خارجی شده است.

دیجیتال مارکتینگ و تولید محتوا:

مهندسین حوزه IT و متخصصین حوزه دیجیتال مارکتینگ، در حوزه تولید محتوا و تبلیغات دیجیتال، توی تیم تکما هستن و به رشد فروش آنلاین و برندینگ کسب و کار شما کمک کرده و تا نقطه اوج در کنار شما می مانیم.

عکاسی تبلیغاتی:

این دپارتمان، هنرمندا و متخصصین عکاسی رو توی خودش جا داده.

اینجا استاد و تیم درجه یک حوزه عکاسی هم کنارمونن که استودیو حرفه ای عکاسی براتون طراحی می کنن و عکسای حرفه ای تبلیغاتی از محصولات و خدمات شما می گیرن.

الآن 9 سال از تولد تکما می گذره و خوبه که بدونید بیش از 3000 مشتری راضی رو در انواع پروژه های تبلیغاتی در کارنامه ش داره…

داستان تکما – ” تکما ” می دونه که سرمایه اصلی اش مشتریان راضی و وفاداری هستن که به دیگران معرفی ش می کنن و برای آینده درخشان تر و موفقیت های بیشتر و بزرگتر برنامه ها داره.

مجوز کانون تبلیغاتی تکما
دارای مجوز وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی

عضو انجمن صنفی شرکت های تبلیغاتی تهران

دارای گواهینامه مدیریت کیفیت خدمات

چشم انداز دیجیتال کانون آگهی و تبلیغات تکما

پیشرو در ارائه خدمات نوآورانه با استفاده از فناوری‌های تحول آفرین به مشتریان بازارهای داخلی و بین

المللی و خلق تجربه متفاوت برای ذی نفعان در عصر دیجیتال طی افق 1406

ماموریت کانون آگهی و تبلیغات تکما

آژانس تکما، با ایجاد اکوسیستم دیجیتال و اتکا به فناوری‌های تحول آفرین و داده محور، در تلاش است تا نقش موثری در ارتقای دانش و خدمات تبلیغات دیجیتال و خلق تجربه ای خوشایند برای ذینفعان، در عصر دیجیتال داشته باشد.

لینک های مرتبط:

پذیرش و چاپ آگهی روزنامه ها

“غرفه سازی نمایشگاهی”

“خدمات کانون تبلیغاتی تکما”