دیجیتال مارکتینگ و تولید محتوا

دیجیتال مارکتینگ و تولید محتوا

آژانس دیجیتال مارکتینگ و تولید محتوا تکما

دیجیتال مارکتینگ و تولید محتوا – آژانس تبلیغات دیجیتال تکما با داشتن دانش و تجربه‌ی اجرای کمپین‌های دیجیتال مختلف، آخرین تکنولوژی‌های تبلیغات را در اختیار کسب‌وکارها قرار می‌دهد. نتیجه‌گرایی، تنوع بالای فرمت‌های تبلیغاتی در وب و موبایل و همکاری با برترین ناشران دیجیتال خدمات ما را از سایر آژانس‌های تبلیغاتی متمایز می‌کند. چه نماینده‌ی یک برند باشید، چه مدیر آژانس تبلیغاتی و چه ناشر دیجیتال، ما در آژانس تبلیغات دیجیتال تکما فرصت‌های جدیدی را به شما پیشنهاد می‌کنیم که شما را شگفت‌زده خواهد کرد.

سیستم همکاری در فروش تکما افیلیت

افیلیت مارکتینگ چیست

پلتفرم همکاری در فروش بین کسب‌وکارهای آنلاین و رسانه‌های دیجیتال

افیلیت مارکتینگ یا همکاری در فروش یکی از جدیدترین روش‌ها در تبلیغات دیجیتال است که در آن کسب‌وکارهای آنلاین و رسانه‌ها برای فروش محصولات همکاری می‌کنند. ساز و کار همکاری در فروش به این شکل است که رسانه‌ها محصولات یا خدماتی را تبلیغ می‌کنند و در صورت فروش، کسب‌وکارها درصد مشخصی را به عنوان کمیسیون همکاری به رسانه‌ها پرداخت می‌کنند. تیم تکما افیلیت، نتورکی دوطرفه از برند‌ها و ناشران است که فرآیند همکاری در فروش را تسهیل می‌کند.

ثبت سفارش آنلاین تبلیغات دیجیتال

سیستم تبلیغات نمایشی

تبلیغات نمایشی

اجرای تبلیغات بنری، ویدیویی و همسان به صورت برنامه‌ریزی‌شده

شاید بپرسید چرا باید برای تبلیغ یک کمپین دیجیتال از این مدل استفاده کرد؟ چرا روش‌های قدیمی را کنار بگذاریم و به تکنولوژی متوسل شویم؟ پاسخ واضح است؛ برای اینکه تبلیغ خود را به مخاطب هدف مشخص در زمان و فضای مناسب وی نمایش دهید. در کنار تیم تبلیغات دیجیتال تکما، شما می‌توانید تبلیغات آنلاین را در فرمت‌های مختلف از جمله تبلیغات بنری و ویدئویی و تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی اجرا کنید و مطمئن شوید که پیام شما به افراد موردنظرتان خواهد رسید.

ثبت سفارش آنلاین تبلیغات دیجیتال

اینفلوئنسر مارکتینگ تکما 

اینفلوئنسر مارکتینگ

انتخاب، مقایسه و سفارش تبلیغ به اینفلوئنسرها و پیج‌های اینستاگرامبا افزایش روزبه‌روز کاربران شبکه‌های اجتماعی، تبلیغات در این شبکه‌ها اهمیتی حیاتی برای کسب‌وکارها پیدا کرده است. اما پیدا کردن صفحات و اینفلوئنسرهای مناسب برای تبلیغات، چالشی است که بسیاری از دیجیتال مارکترها با آن مواجه‌اند. تیم تکما سوشال با ارائه‌ی فهرستی از بهترین صفحات و اینفلوئنسرها این مشکل را حل می‌کند. و شما می‌توانید با کمک تیم تکما، اینفلوئنسرهای مرتبط با حوزه‌ی کاری خود را پیدا کنید و به آن‌ها تبلیغ سفارش دهید. تیم تکما، انتخاب بهترین صفحات را برای شما به سادگی ممکن می‌کند.

ثبت سفارش آنلاین تبلیغات دیجیتال

تبلیغات نصب و رویداد در اپلیکیشن‌ها

تبلیغات کلیکی و نصب اپلیکیشن

پرداخت هزینه به ازای نصب یا تکمیل رویداد در اپلیکیشن شما

در این نوع تبلیغات که به آن پرفورمنس مارکتینگ هم گفته می‌شود، تکما اپلیکیشن شما را در رسانه‌ها و فضاهای مختلف تبلیغ می‌کند و در صورت نصب یا رویداد مورد نظر شما، هزینه دریافت می‌کند. فضاهای تبلیغاتی برای این سرویس شامل سایر اپلیکیشن‌های موبایلی، اپ استورها (از جمله گوگل پلی، کافه‌بازار و مایکت)، موتورهای جستجو و … می‌شود. تبلیغات نصب و رویداد در اپلیکیشن‌ها به صاحبان اپلیکیشن این اطمینان را می‌دهد که هیچ بودجه‌ای هدر ندهند و تنها به ازای کسب نتیجه‌ی مورد نظر، هزینه بپردازند

ثبت سفارش آنلاین تبلیغات دیجیتال