عکاسی، تیزر تبلیغاتی و انیمیشن

عکاسی تبلیغاتی

عکاسی، تیزر تبلیغاتی و انیمیشن – امروزه تیزر و انیمیشن ابزار بهتری جهت ایجاد تعامل با مخاطب، درگیرکردن و فروش موثرتر می باشد. “تکما” با بهره گیری از طراحان متخصص و تولید و پخش تیزرهای تبلیغاتی، انیمیشن و موشن گرافیک خلاق، برند شما را در ذهن ها ماندگار میکند.

عکاسی تبلیغاتی

عکاسی تبلیغاتی ، نوعی عکاسی چالش برانگیز است که به طور همزمان از چند فرم هنری مختلف بهره می‌گیرد. یک عکاس تبلیغاتی ، علاوه بر داشتن احساس قوی باید توانایی درک متقابل و درست از خواست، ذائقه و نیاز کارفرمای خود را نیز داشته باشد. کار کردن با کسانی که کارشان تجارت و بازرگانی است و برای ارائه محصولات خود وسواس خاصی دارند، یکی دیگر از جنبه‌های مشکل این نوع از عکاسی است. بدون شک یک عکاس تبلیغاتی با استعداد، سهم ویژه‌ای در موفقیت تجاری کارفرمای خود ایفا خواهد کرد.

عکاسی، تیزر تبلیغاتی و انیمیشن – عکس ؛ چه کاغذی و قدیمی و چه دیجیتال و با کیفیت؛ قدرتش در یادآوری بی نظیر است. یک تصویر گویا از کالا یا خدمات، برابر با متن های طولانی و ساعت ها مذاکره است.
“تیم عکاسی تبلیغاتی تکما” عکس های جادویی از محصولات و خدماتتان ثبت می کند.

عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی یکی از مسائل مهم تجاری دنیای امروز است. همان‌طور که توضیح خواهیم داد، چه شرکت‌های خرد و کلانی در ایران و حتی جهان وجود دارند که محصولاتی خاص و باکیفیت تولید می‌کنند اما به دلیل عدم ثبت و ارائه عکس‌های خاص و زیبا از محصولاتشان، مجبورند به کمترین حد از درآمد و فروش قانع شوند.

این موضوع صرفاً با استفاده از عکاسی صنعتی برای ثبت بهترین تصویر ممکن براساس المان‌ها و زوایای درست قابل حل و رفع است. امروزه به دلیل گستردگی خدمات و کالا عکاسی صنعتی به نحوی گسترده شده‌است که دو محصول هم خانواده هم می توانند از یک روش و تکنیک برای ثبت تصویر استفاده کنند، این در حالی است که دور محصول غیر مشابه وضعیتی متفاوت تر دارند.

اگر شما کارخانه، مجتمع پتروشیمی هستید یا پروژه‌های بزرگ صنعتی در پیش دارید در واقع هیچ چیز به صرفه تر از طراحی کاتالوگ و عکاسی صنعتی و تجاری برای شما نیست و در کل جهان از این روش استفاده می‌کنند، این دو در واقع خط تولید شما را به وضوح معرفی می‌کند، متخصصین شما را معرفی می‌کند و چه چیزی مهمتر از این برای شما؟ در واقع کسانی که این تصاویر را مشاهده می‌کنند، مدیران ارشد نیستند و مشتریان شما هستند. حال چه مشتری قدیمی و چه شخص جدید و بیشتر هدف برای ترقیب مشتریان جدید است.

انواع عکاسی صنعتی:

  • گروهی
  • محصول
  • کارخانه
  • دکوراتیو

دوربین تیزر تبلیغاتی خلاق

انواع تیزر تبلیغاتی

برای استعلام قیمت تهیه و طراحی هر یک از انواع تیزرهای تبلیغاتی با شماره واتساپ 09123048851 تماس بگیرید.

ساخت فیلم های تبلیغاتی برای بیلان کاری مراکز و شرکت ها

تهیه یک فیلم از فعالیتهای یک ارگان یا اداره یا یک بخش کوچک ،  در کلیه زمینه های  فرهنگی ، اقتصادی ، عمرانی و … که در یک مدت زمان ایجاد شده باشد . هر شرکتی برای معرفی خود می تواند از خدمات ساخت فیلم تبلیغاتی استفاده کند. با داشتن یک فیلم یا تیزر کوتاه از خدمات خود می توانید مخاطبان بیشتری را با برند خود آشنا کنید.

ساخت فیلم صنعتی

رویکرد در فیلم صنعتی بیشتر بر مبنای شکل گیری فرایند تولید ، اهداف بلند مدت  ، پرداخت ویژه به محصول و مقایسه با کالاهای داخلی و خارجی به همراه تاکید بر نکات بارز محصول ، و علت پیدایش محصول که فرایندی است برای شکل دهی فیلم صنعتی است. اگر قصد معرفی محصولات خود را دارید می توانید با ساخت تیزر تبلیغاتی و انتشار آن در رسانه های مختلف، برند خود را به همگان معرفی نمایید.

ساخت مستند شهری

در مستند شهری نگاه قالب بر جریان زندگی یک شهر که تمام فاکتورهای یک شهر را از قبیل سیمای شهر ، خیابان ها ، خودروها ، فضای سبز ، فضای صنعتی ، تردد آدمها ، ارتباطات ، تجمع  و موقعیت هایی که شاخصه همان شهر است تاکید دارد.

این مستند در واقع یک روز یک شهر را نشان می دهد. در ساخت مستند شهری به تمامی عوامل بالا توجه می شود و در درست کردن آن سعی می گردد حس و حال و روح شهر به بیبننده انتقال پیدا کند.

تیزر تلویزیونی

با توجه به  گستردگی مخاطب تلویزیون ساخت تیزر تبلیغاتی برای تلویزیون متفاوت از رسانه های دیگر است.

با در نظر گرفت قیمت بالای پخش در تلویزیون، تیزرهای تبلیغاتی با کمترین زمان باید تبلیغ خود را به مخاطب عرضه کند.

یعنی از گرافیک و ایده نهایت استفاده شود تا در کمترین زمان پیام تبلیغ به گوش مخاطب برسد و این پیام در ذهن مخاطب ماندگاری داشته باشد.

 تیزر شبکه های اجتماعی

با گستردگی روزافزون مخاطبان شبکه مجازی یکی از بهترین تبلیغات در این بخش ساخت ویدئوهای ویژه کوتاه، برای نمایش در صفحات شبکه های اجتماعی است. نوع تبلیغات در این بخش باید عمومی تر و به گونه ای جذابیت بیشتری داشته باشد که قابل اشترک گذاری در بین مخاطبان را دارا باشد. ساخت  موشن گرافیک جهت ارائه محصولات تولیدی در رسانه های اجتماعی بیشتر توصیه می شود.

موشن گرافیک

کلمه موشن گرافیک به انگلیسی Motion Graphics به علم ادغام حرکت و صدا در رسانه گفته می شود. یکی از موارد پر استفاده تکنیک موشن گرافیک برای معرفی و تبلیغ محصولات و خدمات می باشد.

در واقع، موشن گرافیک، استفاده از عناصر گرافیکی برای توضیح و اطلاع رسانی یک هدف خاص است که گاهی به صورت تمام گرافیک و گاهی با تلفیق با تصویربرداری واقعی اجرا می شود.

تکنیک موشن گرافیک در رسانه و ساخت تیزر، کاربردهای زیادی را دارد.

از جمله ساخت تیتراژ پایانی فیلم ها، طراحی رزومه و هویت های سازمانی برای کلیه شرکت ها و کسب و کارها، ساخت ووله های تبلیغاتی، ساخت موشن های جشنواره ای و فستیوالی و … از مزیت های اصلی ساخت موشن گرافیک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تاثیر گذاری سریع در بیننده
  • انتقال پیام ویدئو در زمان کمتر به بیننده
  • به طبع با کمتر شدن زمان ساخت تیزر هزینه ها کاهش می یابد
  • کاربرپسند بودن این تکنیک
  • نتیجه پذیر بودن این تکنیک

تعرفه ساخت موشن گرافیک

قیمت ساخت موشن گرافیک بستگی به نوع پروژه دارد. اینکه شما چه پروژه و هدفی را در ساخت تیزر موشن گرافیک مد نظر دارید، همگی بر روی قیمت و زمان کار تاثیر می گذارد. تعرفه ساخت موشن گرافیک بسته به مواردی همچون نوع گوینده، دوبعدی یا سه بعدی بودن کار، زمان تیزر و نوع سناریو برای پیاده سازی متفاوت خواهد بود.

تیم تکما همیشه سعی دارد با شفاف سازی خدمات و قیمت خود به مشتریان ، رضایت و اعتماد کلیه مشتریان را جلب نماید. اما با توجه به کار پیچیده ساخت تیزر تبلیغاتی و ساخت تیزر موشن گرافیک نمی توان یک قیمت واحد برای آن در نظر گرفت.

بنابراین برای برآورد هزینه و زمان ساخت موشن گرافیک شما می توانید برای استعلام قیمت تهیه و طراحی موشن گرافیک با شماره واتساپ 09123048851 تماس بگیرید.

 

کسب و کار و برندت رو با عکاسی، تیزر تبلیغاتی و انیمیشن و موشن گرافیک خلاق، جذابتر معرفی کن

تلفن سفارش 02188450805 واتساپ 09104514952